Starcraft

(Ігрові сервера мережі)
Відповісти
nexus
Site Admin
Повідомлень: 484
З нами з: П'ят лютого 13, 2015 8:51 pm
Звідки: Буковина
Контактна інформація:

Starcraft

Повідомлення nexus » Пон грудня 21, 2015 12:19 am

«StarCraft» (від англ. star craft — букв. «зоряне ремесло») — відеогра жанру RTS, розроблена і випущена фірмою Blizzard Entertainment 1998 року, попередниця StarCraft II. Спочатку гра розроблялася для операційної системи Windows, пізніше з'явилися версії для Mac OS, Mac OS X та для ігрової консолі Nintendo 64. Windows-версія коректно працює під Wine в Linux. В грі реалізовано можливість грати в локальній мережі, а також на офіційному інтернет-сервері Battle.net. Також у комплекті з грою надається повноцінний редактор карт StarEdit.

Сюжет гри оповідає про боротьбу трьох космічних рас: Терранів (англ. Terran, людей), Протоссів (англ. Protoss) і Зергів (англ. Zerg). На відміну від попередніх стратегій Blizzard, всі вони мають специфічні особливості розвитку, війська і тактики.

StarCraft було визнано відеогрою, що найкраще продавалася 1998 року, і вона отримала премію «Origins Award» у номінації «Найкраща стратегічна відеогра 1998 року». 30 листопада 1998 року Bizzard Entertainmnt видала доповнення під назвою"Starcraft: Brood War" (англ. Війна зграї), котре додало до гри 7 нових одиниць і три кампанії, які продовжують історію StarCraft. Найпопулярнішою гра стала в Південній Кореї, де відбуваються чемпіонати світу зі StarCraft.

В патчах до гри програмісти Blizzard не лише виправляли помилки і баланс сил, а й додавали нові ігрові можливості. З версії 1.08 став можливим запис процесу гри (англ. Game Recording). У патчі 1.15 реалізовано підтримку гри з статистикою ігор через локальну мережу та інтернет. З 1998 року загалом випущено 16 патчів, останній — 2009 року. Українізація була реалізована користувачем ресурсу Hurtom.com Venividevice 2 березня 2009.
Зображення

Ігровий процес
Гра є класичною стратегією в реальному часі, що передбачає збір ресурсів, витрачання їх на розбудову бази і створення армії для знищення противника. Кожна з протиборчих сторін має власний набір споруд, військ, і шляхи розвитку. Відкриття нових споруд, військ і спеціальних можливостей для них відбувається шляхом будівництва певних базових споруд і вивчення вдосконалень у вже наявних базових та спеціальних.

Режим кампанії пропонує три кампанії за різні раси, які формують цілісну історію. Споруди, війська та можливості для них поступово відкриваються вподовж місій, поступово знайомлячи гравця з ігровим процесом і світом гри.

Однокористувацький режим дозволяє зіграти проти комп'ютера, попередньо вибравши расу, противника, рівень складності і карту поля бою. При цьому протягом гри можливо отримати всі доступні війська і технології.

У багатокористувацькому режимі можна так само грати за обраними параметрами з іншими гравцями (як і проти комп'ютерного опонента) через LAN, модем, чи підключившись до безкоштовного серверу Blizzard Entertainment під назвою «Battle.net».
Зображення

Розбудова бази
На початку гри гравець володіє головною спорудою, що стоїть біля родовищ ресурсів. У ній можна побудувати робітників, які видобувають ресурси (а також здійснюють будівництво споруд). У грі є два види ресурсів: мінерали й газ. Мінерали можна видобувати безпосередньо з родовищ (у вигляді кристалів), а для видобутку газу потрібно будувати особливу споруду на гейзерах (у Терранів — фабрику, у Протоссів — асимілятор, у Зергів — екстрактор). Ресурси потрібні для побудови будь-яких споруд, виготовлення військ та вивчення вдосконалень, тому їх видобуток є першочерговим завданням гравця. Що технологічніший юніт чи споруда, то більше потрібно мінералів та газу для його створення. Родовища мінералів у процесі гри не поновлюються, а видобуток газу після вичерпання його запасів продовжується зі швидкістю вчетверо меншою (необмежений час).

Кількість бойових одиниць у кожного гравця обмежена й визначається особливим ресурсом, який залежить від кількості призначених для цього споруд. У різних рас цей ресурс має різні назви: їжа — у Терранів, одиниці контролю — у Зергів, псі — у Протоссів. У Зергів контроль забезпечується не спорудою, а особливою істотою (Владика); при цьому базова бойова одиниця Зерлінг потребує лише 1/2 одиниці контролю. Максимальна величина цього ресурсу для кожної раси обмежена величиною 200. Втім, обмеження розміру армії не поширюються на чужі війська, які беруться під контроль.

Всі будівлі, бойові одиниці й робітники мають три основних параметри: очки здоров'я/міцності (англ. hit points), очки енергії (англ. energy points) та очки силового поля (англ. shield points). Отримувані ушкодження спочатку віднімаються від силового поля, потім від очок здоров'я. Боєць (будівля, робітник) знищується, коли кількість очок здоров'я падає до нуля, але зберігає повну ефективність незалежно від наявних ушкоджень. Поновити очки здоров'я зазвичай неможливо[Джерело?]. Очки енергії використовуються для різноманітних специфічних можливостей, як телепортація. Очки силового поля та енергії поступово поновлюються. Сильно пошкоджені будівлі починають горіти, від чого їхня міцність повільно зменшується, навіть якщо їх ніхто не атакує.
Зображення

Війська і бої
Атаки на ворога і захист від ворожих атак робиться за допомогою призначених для цього споруд і бойових одиниць. Вони мають різні параметри та ефективність проти ворожих військ і споруд. Будівельники теж можуть атакувати ворога, хоча завдають лише невеликих ушкоджень.

Бойові одиниці поділяються на наземні та повітряні. Деякі з них не можуть атакувати юнітів інших груп (наприклад Вогнеметник (англ. Firebat) не може атакувати повітряні одиниці), а в деяких атака повітряних і наземних одиниць здійснюється різними видами зброї. Ракетна башта Терранів (англ. Terran Missile Turret) може атакувати лише повітря, а «Охоронець» Зергів (англ. Zerg Guardian) є повітряним юнітом, який може атакувати лише наземні. В StarCraft: Brood War є також повітряні юніти, здатні атакувати лише у повітрі.

За ігровою механікою юніти поділяються на малі, середні та великі, від чого залежить скільки ушкоджень вони отримають від атак на них. Втім, видимі розміри виконані не в точному масштабі. На істот різного розміру діють або не діють різні типи атак. Нормальні атаки зачіпають всіх, вибухові — лише великих, а отримати контузію можуть лише малі. Також розмір визначає можливість поміститися в транспорт. Не всі атаки є однаково точними. Так боєць, який атакує ворога, що стоїть на узвишші або ховається серед дерев, може промахуватися.

У грі є можливість приховування юнітів. Такий юніт не є абсолютно непомітним, його пересування можна помітити за викривленням зображення місцевості, але він не може бути атакованим, хоча і може постраждати від вибухів неподалік. Окремі юніти та будівлі мають специфічну здатність «детектор», і роблять прихованих юнітів видимими, доки ті перебувають в зоні їх дії.

Територія карти вкрита «туманом війни», який розсіюється в радіусі дії бойових одиниць і навколо споруд. Бійці мають різні радіуси огляду і атаки. Якщо деякі можуть атакувати пострілами (на відстані), інші — лише в ближньому бою.

За рівних умов жодна з рас не має переваги перед іншою, що зветься ігровим балансом. Баланс формують такі умови як характеристики бойових одиниць, їхні спеціальні можливості, початкова кількість ресурсів, їх розташування, розміщення бази відносно інших гравців тощо
Зображення

Раси

Террани
Зображення
Террани — люди, нащадки земних злочинців-колоністів, кораблі яких опинилися в секторі галактики під назвою Копрулу. Вони володіють слабшими, у порівнянні з Протоссами, піхотними військами. але можуть лікувати поранення. Будівлі можуть зводити в будь-якому зручному місці, а більшість будівель здатні перелітати по повітрю з місця на місце. Унікальна зброя Терранів — ударна хвиля ЕМІ (англ. EMP Shockwave) — здатна миттєво зняти силове поле, та відібрати енергію, що робить її особливо ефективною в боротьбі з Протоссами. Війська Терранів більшою мірою призначені для дистанційного ведення бою. Їхні робітники найміцніші з усіх, у них 60 одиниць здоров'я (у інших — 40), і можуть атакувати ворогів.

Протосси
Зображення
Протосси — високорозвинута гуманоїдна раса, яку створили прадавні й нині зниклі Зел'Наґа (англ. Xel'Naga). Від Терранів відрізняються більшою живучістю, наявністю енергетичних щитів, надзвичайно розвинутими псі-можливостями, високорозвиненими технологіями та зброєю. Всі їхні структури телепортуються з рідної планети Айюр, але радіус їх встановлення знаходиться в межах дії пілонів, які живлять всі споруди енергією. Більша частина зброї Протоссів має велику площу ураження і тому ефективна проти Зергів, які зазвичай нападають великими щільними групами. Юніти Протоссів дорогі, але потужні.

Зерги
Зображення
Зерги — комахоподібна раса, створена Зел'Наґа у зв'язку з тим, що вони не вдовольнилися результатами створення Протоссів. Більшість істот цієї раси не є мислячими, а телепатично контролюються істотою Надрозумом через спеціалізовані касти Зергів. Після Війни виводків місце Надрозуму посіла Королева Клинків (англ. Queen of Blades), колишня людина Сара Керріган.

Всі будівлі Зергів є живими істотами, які розвиваються з личинок і будуються на слизі, який поширюється довкола інших будівель. Війська також є органічними, як і зброя. В основному атакують зграями, покладаючись більшою мірою на чисельність.
Вкладення
sc_p.rar.torrent
торрент файл Клієнт гри Starcraft broodwar
(13.99 Кіб) Завантажено 117 разів
-Безлімітний інтернет
-Швидкість 100мбіт/с/порт
-підключення по принципу - оптоволокно в будинок або квартиру
технічна підтримка 0503744235, 0372900400

nexus
Site Admin
Повідомлень: 484
З нами з: П'ят лютого 13, 2015 8:51 pm
Звідки: Буковина
Контактна інформація:

Re: Starcraft

Повідомлення nexus » Пон грудня 21, 2015 12:35 am

Запущений сервер battle.net для гри в мережі разом з товариша адреса сервера:

Код: Виділити все

starcraft.if-ix.org
або

Код: Виділити все

bnet.if-ix.org
для зміни стандартних адрес серверів потрібна програма Battle Net Gateway Editor
завантажуйте, відкривайте, міняйте, запрошуйте друзів, та грайте.

Зображення
Вкладення
Battle Net Gateway Editor v2.3.2 .exe
(213.5 Кіб) Завантажено 138 разів
-Безлімітний інтернет
-Швидкість 100мбіт/с/порт
-підключення по принципу - оптоволокно в будинок або квартиру
технічна підтримка 0503744235, 0372900400

Відповісти