Фальцева покрівля

теми для індексування пошуку
Відповісти
nexus
Site Admin
Повідомлень: 403
З нами з: П'ят грудня 10, 2021 9:24 pm
Звідки: Буковина
Контактна інформація:

Фальцева покрівля

Повідомлення nexus » Чет лютого 03, 2022 3:23 pm

Фальцева покрівля – це не винахід наших днів – таким способом покривали дахи ще в давнину. І зараз можна побачити такі покрівлі на старовинних соборах, церквах і палацах. Використання сучасних матеріалів і технологій зробило цю технологію ще надійнішою і доступнішою.


У разі монтажу рулонної фальцевої покрівлі, картини виготовляються за місцем на спеціальному устаткуванні. Така технологія вимагає високої кваліфікації фахівців-покрівельників, зате дозволяє уникнути горизонтальних швів.

Рулонна технологія є найбільш прогресивною і дає можливість влаштовувати сучасні фальцеві покрівлі як зі звичайної оцинкованої рулонної сталі, так і з оцинкованої з полімерним покриттям, матово-полімерним покриттям, а також і з рулонної міді.

Основні переваги фальцевої покрівлі

• Відносно низька вага – не вимагає посилених несучих конструкцій. Це дозволяє використовувати таку покрівлю при реконструкції покрівель.
• Надійність швів і відсутність точок кріплення виключає протікання.
• Можливість виготовлення покрівель будь-яких конфігурацій.
• Не вимагає витрат на експлуатацію – фальцева покрівля, технологія укладання якої була дотримана, прослужить без будь-якого догляду десятки років.4

https://www.alpha-roof.cv.ua/faltseva-pokrivlia/
пп іф-ікс
телефон технічної підтримки 0503744235

Відповісти