Браузер tor

Примітка.(Для збереження файла для себе додайте або в чернетку або відправте самому собі, незабувайте також сортувати файли по каталогах)
Відповісти
nexus
Site Admin
Повідомлень: 403
З нами з: П'ят грудня 10, 2021 9:24 pm
Звідки: Буковина
Контактна інформація:

Браузер tor

Повідомлення nexus » П'ят грудня 10, 2021 9:24 pm

Tor (скор. від англ. The Onion Router) — це система, створена для забезпечення анонімності в мережі Інтернет. Клієнтське програмне забезпечення Tor маршрутизує Інтернет-трафік через всесвітню мережу добровільно встановлених серверів з метою приховування розташування користувача. Окрім того, використання Tor робить складнішим відслідковування Інтернет-активності як на рівні веб-сайту, так і на рівні Інтернет-провайдера, включаючи «відвідування веб-сайтів, залишені повідомлення та коментарі на відповідних ресурсах, миттєві повідомлення та інші форми зв'язку», до користувача[6] і призначений для захисту приватності користувача та можливості проведення конфіденційних операцій, приховуючи користувацьку активність в мережі від стороннього моніторингу.

«Цибулева маршрутизація» (англ. Onion Routing) відображає шарову природу шифрування даного сервісу: початкові дані шифруються та розшифровуються багато разів, потім передаються через наступні вузли Tor, кожен з яких розшифровуює «шар» шифру перед передачею даних наступному вузлу і, зрештою, до місця призначення. Це зменшує можливість розшифрування оригінальних даних в процесі передачі.[7]

Клієнтське програмне забезпечення Tor — вільне програмне забезпечення і використання мережі Tor безкоштовне.

http://programs.if-ix.org/brouser/tor/
Тека на самба /programs/brouser/tor/
пп іф-ікс
телефон технічної підтримки 0503744235

Відповісти